Ogrzewanie gazowe domu z butli

Kotły gazowe to niezwykle wygodne rozwiązanie wykorzystywane do ogrzewania domu. Instalacja jest praktycznie bezobsługowa, a cały proces spoczywa na systemach automatycznych. W miejscach, gdzie nie ma dostępu do sieci gazociągu najlepszym rozwiązaniem będzie system ogrzewania gazowego z butli przydomowej

Dla kogo ogrzewanie gazowe z butli przydomowej?

Przyłącze gazowe do niektórych działek budowlanych może okazać się bardzo kosztowną inwestycją, a czasami będzie to przedsięwzięcie niemożliwe do wykonania ze względów barier architektonicznych. Ogrzewanie gazowe z butli będzie w takich wypadkach jedyną możliwością. Dotyczy to nie tylko gospodarstw domowych, ale również obiektów rolniczych i przemysłowych, które bardzo często znajdują się na terenach oddalonych są od sieci gazowniczej. Co więcej, ogrzewanie gazowe z butli to rozwiązanie uznawane za niezwykle ekologiczne, nieawaryjne i ergonomiczne. 

Jakie są koszty ogrzewania gazowego domu z butli?

Instalacja przydomowej butli gazowej to inwestycja, która zwraca się w perspektywie czasu. Dużą zaletą tego rozwiązania jest uniezależnienie się od cen surowca, które w okresie grzewczym narzucane są przez dostawców. Jeśli zamontujemy odpowiedniej wielkości butlę to możemy zaopatrzyć się na cały sezon grzewczy w okresie, kiedy ceny gazu będą kształtować się na niższym poziomie. Wybierając ogrzewanie gazowe z butli przydomowej możemy również dokonać wyboru pomiędzy zakupem zbiornika a jego dzierżawą. W przypadku dzierżawy, możemy ograniczyć koszty początkowe, związane z montażem całego systemu. Szacuje się, że inwestycja w ogrzewanie gazowe domu z własnej butli zwraca się po około 2-3 latach.

Instalacja ogrzewania gazowego przez SA-ART

Nasza firma zajmuje się kompleksową instalacją ogrzewania gazowego domu z butli. Profesjonalne przygotowanie, projekt oraz montaż stanowią gwarancję bezpieczeństwa instalacji. Na każdym etapie wykonania ogrzewania gazowego z butli przydomowej doradzamy i wspieramy naszych klientów, aby zapewnić najwyższą jakość usług.