Projekt instalacji zbiornikowej gazu płynnego - Sa-Art

Gaz płynny jest mieszaniną propanu i butanu, skroplonej pod ciśnieniem par własnych. Jest często wykorzystywany do przyrządzania posiłków oraz na potrzeby centralnego ogrzewania. Instalacja gazu płynnego jest świetnym rozwiązaniem, które jest nie tylko mało kosztowne, ale również ekologiczne. Warto je rozważyć wszędzie tam, gdzie z uwagi na brak uzbrojenia terenu niemożliwe jest używanie gazu ziemnego.

Projekt instalacji zbiornikowej na gaz płynny

Projekt instalacji zbiornikowej na gaz płynny musi zostać uzgodniony z rzeczoznawcą do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Po zgłoszeniu i otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi, można rozpocząć prace budowlane. Projekt instalacji zbiornikowej na gaz płynny powinien być realizowany pod okiem kierownika budowy z uprawnieniami w specjalności instalacyjnej, który m.in. będzie prowadził dziennik budowy i zabezpieczy teren. Pamiętajmy również o tym, że po instalacji gazu płynnego wg projektu należy przejść kontrolę inspektora urzędu dozoru technicznego.

Jak wybrać projekt zbiornika na gaz płynny

W przypadku domu jednorodzinnego najczęstszym wyborem są projekty zbiornika na gaz płynny o pojemności 2700 l, który będzie wymagał napełniania średnio dwa razy w roku. Rozważając kwestię tego, czy będzie to model podziemny czy naziemny, powinniśmy przemyśleć wielkość oraz sposób zagospodarowania działki, poziom wód gruntowych oraz estetykę otoczenia.

Instalacja zbiornika na gaz płynny przez SA-ART

Nasza firma zajmuje się kompleksową instalacją zbiornika na gaz płynny. Po dokładnej analizie potrzeb każdego z Klientów proponujemy rozwiązanie wykorzystujące podziemne i naziemne zbiorniki na gaz płynny, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od wykonania projektu zbiornika na gaz płynny, aż po jego montaż i serwis. Dokładamy wszelkich starań, by wspierać naszych Klientów na każdym etapie realizacji. Instalacja gazu płynnego wg projektu wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, którego mogą być Państwo pewni we współpracy z naszą firmą.