Zbiorniki gazu płynnego dla domu

Zbiorniki gazu płynnego znajduja zastosowanie wszędzie tam, gdzie doprowadzenie na działki gazu ziemnego jest niemożliwe lub nieopłacalne. W gospodarstwach domowych gaz płynny mozna wykorzystać do ogrzewania budynku, wody, gotowania czy zasilania kominków gazowych. Odpowiednio dobrane, solidne i nowoczesne zbiorniki gazu płynnego w pełni zaspokoją zapotrzebowanie na gaz w danym okresie i zapewnić skuteczną pracę różnych urządzeń.

Dlaczego warto zdecydować się na instalację zbiorników gazu płynnego?

Zbiorniki gazu płynnego wraz z całą instalacją przynoszą inwestorom liczne korzyści. Warto zdecydować się na montaż instalacji zbiornikowej, ponieważ gaz płynny:
- osiąga większą wydajność w porównaniu z paliwami stałymi;
- jest paliwem ekologicznym (podczas spalania mniej szkodliwych substancji dostaje się do atmosfery, a co za tym idzie, mniejsza jest emisja gazów cieplarnianych);
- nie stanowi zagrożenia dla wody, ani dla gleby;
- można go wykorzystać do stałych, jak i tymczasowych zastosowań.

Co więcej, instalacja ze zbiornikami gazu płynnego jest bezobsługowa: nie wymaga dorzucania paliwa, sprzątania czy usuwania odpadów spalania. Nie ma również konieczności posiadania osobnego pomieszczenia na magazynowanie paliwa.

Kompleksowa obsługa inwestycji

Instalacja zbiornikowa na gaz płynny wymaga jednak przygotowania odpowiedniej dokumentacji, projektu instalacji,  uzyskania niezbędnych pozwoleń oraz fachowego montażu. Nasza firma zajmuje się każdą inwestycją  związaną z przydomową instalacją gazu płynnego od projektu, przez montaż aż po jej odbiór.

Jeżeli zastanawiałeś się nad montażem zbiorników gazu płynnego, to zwróćcie się do nas, a my:
- doradzimy i pomożemy dobrać odpowiedni zbiornik na gaz płynny;
- wykonamy wszystkie niezbędne mapy do celów projektowych;
- przygotujemy projekt branżowy;
- uzyskamy decyzję o pozwoleniu na budowę;
- przeprowadzimy prace ziemno-budowlane;
- dostarczymy zbiornik na gaz płynny;
- wykonamy montaż instalacji zewnętrznej gazu;
- dostarczymy kocioł grzewczy;
- wykonamy montaż instalacji wewnętrznej gazu;
- uruchomimy instalację
- pomożemy odebrać inwestycję w Inspektoracie Nadzoru Budowlanego oraz w Urzędzie Dozoru Technicznego.
 
Podejmując współpracę z naszą firmą macie Państwo gwarancję, że montaż zbiorników gazu płynnego, jak i całej instalacji będzie przeprowadzony na najwyższym poziomie. Zapewniamy inwestorom niezależność i możliwość dokonywania zakupów gazu według własnego rozeznania. Nasze urządzenia i instalacje są objęte okresem gwarancyjnym, co dodatkowo pomaga w początkowym użytkowaniu instalacji gazowej. Zapewniamy szybki i profesjonalny serwis.

 
Dzięki kompleksowej ofercie firmy sa-art oszczędzacie czas i pieniądze!

 Zobacz nasze wszystkie realizacje >