Zbiorniki na gaz płynny - Oferta

Oferta dla domu Oferta dla przemys??u Oferta dla rolnictwa
     
DLA DOMU DLA PRZEMYSŁU DLA ROLNICTWA

 

Zbiorniki na gaz płynny to bardzo często najlepszy sposób na ogrzewanie budynków oraz zasilanie urządzeniem służących do produkcji na terenach nieuzbrojonych w sieć gazową. Nasza firma oferuje kompleksową obsgę wszelkich inwestycji związanych z dostawą gazu płynnego, składających sięz jednego lub większej liczby zbiorników na gaz płynny. Dzięki dużej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania dla inwestycji na danym terenie, z zachowaniem przepisów techniczno-budowlanych.

Zastosowanie zbiorników na gaz płynny

Zbiorniki na gaz płynny to korzystny sposób na zaopatrzenie w gaz wszelkich obiektów, do których doprowadzenie gazu sieciowego byłoby nieopłacalną inwestycję. Nasza oferta obejmuje zbiorniki na gaz płynny przeznaczone do ogrzewania budynków mieszkalnych, podgrzewania wody użytkowej, jak i różnorodnych procesów technologicznych stosowanych w rolnictwie oraz w przemyśle.

Zbiorniki na gaz płynny – cena

Niewiątpliwie zaletą montażu zbiornika na gaz płynny jest przystępna cena zarówno paliwa, jak i całej instalacji. Gaz płynny jest taszy niż olej opałowy czy energia elektryczna, a przy tym znacznie wydajniejszy. Dodatkowo montaż zbiornika na gaz płynny jest atrakcyjniejszy cenowo od instalacji sieciowej gazu ziemnego i przebiega krócej, co wpływa na obniżenie kosztów inwestycji. W przypadku zasilania budynków gazem płynnym inwestor nie ponosi także kosztów związanych z wyodrębnieniem w budynku miejsca na składowanie paliwa tak, jak ma to miejsce w przypadku węgla. 

Na ostateczną cenę zbiorników na gaz płynny wpływ ma m.in. pojemność zbiornika. Trzeba już dobrać w zależności od potrzeb użytkownika oraz warunków, jakie są dostępne na działce. Korzystając z fachowej pomocy, można wybrać najkorzystniejszy dla siebie wariant cenowy.

Instalacja zbiorników na gaz płynny

Gaz płynny to paliwo, które będzie bezpieczne i wydajne wtedy, gdy będziemy się z nim właściwie obchodzić. Z tego względu zbiorniki na gaz płynny powinny być montowane wyłącznie przez wykwalifikowanych pracowników profesjonalnych firm. Bardzo ważne jest to, że zbiornik na gaz płynny musi być odpowiednio zlokalizowany. W zależności od pojemności zbiornika na gaz płynny prawo wskazuje jego minimalną odległość od zabudowania. Przykładowo naziemny zbiornik na gaz płynny o pojemności do 3m³ może być zamontowany w odległości 3m od budynków mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego czy budynków użyteczności publicznej, natomiast podziemny zbiornik na gaz płynny w odległości 1m od budynków.

Oprócz odległości od zabudowań ważne jest również odpowiednie usytuowanie zbiornika na gaz płynny względem granic działki oraz infrastruktury drogowej. Zbiornik na gaz płynny nie może być zamontowany na grząskim gruncie czy tez w sąsiedztwie ujęcia wody. W czasie montazu trzeba równiez uwzględnić warunki ochrony przeciwpożarowej. Źle zlokalizowane zbiorniki na gaz płynny to nie tylko ryzyko konfliktów z lokalnymi organami wydziałów budowlanych nadzorujących takie inwestycje, ale także problemy przy wjeździe dostawcy gazu w celu zatankowania butli gazem. Z tych powodów najlepszym wyjściem jest zlecenie instalacji zbiorników na gaz płynny profesjonalistom, którzy kompleksowo zajmują sę całą inwestycją zgodnie z wymogami prawa i zasadami bezpieczeństwa.

Od projektu po montaż

Firma SA-ART gwarantuje wszystkim klientom optymalny dobór zbiornika lub zbiorników na gaz płynny oraz całej instalacji. Przygotujemy dopasowany do potrzeb klienta projekt inwestycji oraz wykonamy wszelkie, niezbędne prace ziemno-budowlane. Dopełnimy także wszelkich formalności związanych z uzyskaniem koniecznych pozwoleń na montaz zbiorników na gaz płynny.

Na każdym etapie inwestycji wskażemy oraz zastosujemy korzystne rozwiązania związane z indywidualnym wykorzystaniem zbiornika na gaz płynny. Zadbamy o bezpieczeństwo w czasie eksploatacji zbiornika na gaz płynny, a na koniec pomożemy w odbiorze całego systemu. Dzięki temu, że nasza oferta jest kompleksowa, klient zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zbiorniki na gaz płynny – bogata wiedza i doświadczenie

Lata doświadczeń w projektowaniu oraz montażu instalacji zbiornikowych na gaz płynny to gwarancja tego, że prace będą prowadzone w sposób profesjonalny, z uwzględnieniem wszystkich obowiązująchy przepisów techniczno-budowlanych. Wieloletnia, owocna współpraca z dostawcami zbiorników gazu płynnego oraz armatury do montażu instalacji pozwala nam działać szybko i sprawnie. Zapewniamy obsługę zwiiązaną z użytkowaniem gazu ziemnego na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość wykonywanych prac oraz bezpieczeństwo inwestycji. Zbiorniki na gaz płynny oraz usługi montażowe oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie.
 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą  zbiorników na gaz płynny dla domu, dla przemysłu i dla rolnictwa.